About me

Olivia Wilde girlfriend baru Justin Timberlake

tajaan secantikmanis on Friday, April 15, 2011

Justin Timberlake dan Olivia Wilde yang terlihat bersama di Roxbury di Hollywood pada Sabtu malam. Justin, 30, dan Olivia, 27, masing-masing mengakhiri hubungan mereka awal tahun ini - Justin berpisah dengan kekasih lama Jessica Biel Mac, dan pada bulan Februari Olivia mengumumkan dia berpisah dari suaminya Putera Itali, Tao Ruspoli selepas lapan tahun berkahwin. Dia memfailkan tuntutan cerai sesaat selepas itu. Mesti semua tertanya-tanya siapakah Olivia Wilde ini. Yang pasti, dia adalah salah satu pelakon dalam drama kesukaan saya, Dr.House sebagai Thirteen.

Who Olivia Wilde, House new seasons, Justin Timberlake, Biodata Justin Timberlake, Biodata Olivia Wilde, Biography Olivia Wilde, Biography Justin Timberlake, Justin Timberlake and Olivia Wilde, New Girlfriend Justin Timberlake, Justin Timberlake new love, Justin Timberlake new song


Birth Name: Olivia Cockburn
Birth Date: March 10, 1984
Birth Place: New York City, New York, USA
Height: 5' 7½
Sex: Female
Nationality: American
Profession: actress
Education: Phillips Academy in Andover, Massachusetts
Georgetown Day School in Washington, D.C.
Gaeity School of Acting in Dublin, Ireland
Husband/Wife: Tao Ruspoli (director, producer; born November 7, 1975; married June 7, 2003)
Father: Andrew Cockburn (journalist, screenwriter)
Grand Father: James Helvick (writer; born 1904)
Claim to fame: playing bisexual Alex Kelly on FOX's teen drama, The O.C.
Recent Role:Thirteen on House
Please Share it! :)

{ 4 sweetie... read them below or add one }

sarah mohamad said...

sepadan ler tuu. hiks

Farhana Jafri said...

muke dorang nk serupa la.. tang hidung tu sme.. org kate kalau brjodoh muke dorang nk dkat sme.. hope dorang ni kkal la.. dh lme xfollow jstin tmberlake pny cite :P

jemput singgah ANASAURUS :)

meow said...

wah... cantiknye gf die...

meow said...

wah... cantiknye gf die...